SINIRLARI AŞAN KOBİ’LER

SINIRLARI AŞAN KOBİ’LER
Yayın için; Başlangıç Tarihi: 30 Eylül 2019 Pazartesi – Bitiş Tarihi: 1 Kasım 2019 Cuma

Habitat Derneği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Facebook ortaklığında başlatılan ”Sınırları Aşan Türkiye” projesi kapsamında yürütülen Sınırları Aşan KOBİ’ler eğitim programı; KOBİ’lerimizin çağın gerektirdiği dijitalleşme seviyesine ulaşması ve yurtdışına açılarak, ithalat içerisini payını artırabilmesi için gerekli iş yönetimi ve kişisel girişimcilik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen eğitim programını hayata geçiriyor. Zengin eğitim içeriklerinin yanı sıra alanında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleşecek çalıştaylar ile siz de KOBİ’nizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, Sınırları Aşan KOBİ’ler programı tam da size göre!

Sınırları Aşan KOBİ’ler Eğitim Programı’nın ikinci dönemi, 18 Kasım – 10 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Eğitim programı kapsamında katılımcılara dijital pazarlama ve aralarında Facebook, Instagram, Whatsapp’ın da bulunduğu Facebook ürünleri dâhil olmak üzere iki ana müfredata yönelik eğitimler verilecektir. Sınırları Aşan KOBİ’ler Eğitim Programı’nın ilk dönemi için belirlenen kontenjan sayısı 30’dur.

Kimler başvuruda bulunabilir?

  • KOBİ’ler ve girişimciler.
  • Sahibi, ortağı veya çalışanı olduğu işletmenin dijitalleşme kapasitesini artırma motivasyonuna sahip olan bireyler.
  • Online araçları kullanarak dijital pazarlama konusunda kendisini geliştirmeye hevesli KOBİ’ler ve girişimciler.
  • Ürününü veya sağlamış olduğu hizmeti dijital pazarlama teknikleri ve Facebook ürünleri yoluyla Türkiye ve dünya geneline yayma motivasyonuna sahip KOBİ’ler ve girişimciler.

Eğitim müfredatı neleri kapsamaktadır?

  • Dijital Pazarlama Müfredatı: Yaratıcı çözümler, hedefleme ve ölçümleme vb. konu başlıklarına değinilen Dijital Pazarlama Müfredatı ile katılımcıların dinamik, müşteri odaklı ve ihtiyaca yönelik dijital pazarlama tekniklerine vakıf olmaları ve dijitalleşme kapasitelerinin artırılması hedeflenmektedir.
  • Facebook ve Facebook ürün ailesi: Facebook, Instagram ve Whatsapp her geçen gün üreticiler ile tüketiciler için giderek genişleyen ve büyüyen bir buluşma noktası haline gelmekte. Bu mecraların reklam ve pazarlama amaçlı kullanımına yönelik hazırlanan eğitim içerikleriyle, KOBİ’lerin ve girişimcilerin potansiyel müşterilere ve yeni pazarlara ulaşmalarına katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Not: Sınırlarını Aşan KOBİ’ler programı kapsamında düzenlenecek eğitimler, toplamda 4 hafta sürecek olup, Pazartesi ve Salı günleri akşam saatleri olmak üzere haftanın 2 günü gerçekleşecektir. Katılımcıların eğitimlerin en az 6’sına katılımı zorunludur. Proje ili olan İstanbul dışından katılım gösterecek olan KOBİ’lerin konaklama ve ulaşım masrafları karşılanmayacaktır.

Son başvuru tarihi: 01 Kasım 2019, Saat 18.00’dir.

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve her türlü sorunuz için sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilir ya da 0212 265 33 14/15 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Adres
Yıldırım Beyazıt, Mah. E.Ü. Erciyes Teknopark TGB İdare ve
Kuluçka, Aşık Veysel Blv. No:55 D:No:5, 38010 Kayseri
0850 307 50 38
0352 606 07 10
0532 204 84 86
info@biesglobal.com